Malév SC Kosárlabda Szakosztálya

 

 

Eredmények:

Malév SC - MAFC/B 49-64 kadet eredmények itt!
( 16-21, 14-20, 11-9, 8-14, )
Molnár Máté 2 (0/1), Hegyi Gergő 9 (1/2),
Nagy Gergő 8, Cserkész Márk 10 (2/2),
Egervári Márton 9 (1/2), Orosz Balázs 11 (1/2),
 
Malév SC - Budapest Csepel 73-25 junior eredmények itt!
(16-5, 15-7, 14-8, 28-5,)
Kulik Ádám 6, Szilvágyi Béla 7 (1/2), Koncz Dominik 4,
Száraz Ádám 14/3 (1/2), Egervári Márton 9 (1/2),
Császár Máté 17/9 (0/3), Kósa Dominik 16 (2/2),
 
Malév SC.-Sberbank Rockers SC 82-100 FA eredmények itt!
/19-25, 18-25, 13-28, 32-22/
Jkv: Goda László, Nepp László
Bibity 11/9, Pápai 3 1/1, Oláh Á. 6, Sebestyén 23 4/6, Oláh I. 24/9 3/5
Cs: Viczián 6, Kincses 2, Esék -, Besze 4, Stájer 3/3

Budapesti Honvéd - Malév SC 96-40 junior eredmények itt!
(45-6, 25-14, 15-8, 11-12,)
Koncz Dominik 8, Kósa Dominik 3/3, Száraz Ádám 11 (1/2),
Kulik Ádám 7/3, Császár Máté 5 (5/8), Szilvágyi Béla 6 (0/2),

Malév Kobrák - Újpest MT/B
69-79
(14-25, 15-17, 23-15, 17-22)
Baranyai Zsombor -, Bíró Balázs -, Bíró Levente 10 (0/2),
Budai Bence -, Josepovits Gábor 2, Molnár Zsombor 9/3 (2/2),
Csöbör Bálint 24/6 (6/11), Popovics Marcell -, Solti Máté 9 (1/4),
Varga Ármin 15/3 (2/4),
 
 

TFSE - MALÉV SC statisztika itt!

Hepp Kupa Malév SC - Budafok 57 - 129

Junior, kadet és serdülő csapatok műsora itt!

Malév Junior/B Malév Kadet/B Malév Kobrák Kadet/B Malév Zsiráfok

Sorsoltak a Hepp Ferenc Kupában! A Malév SC következő ellenfele a Budafok csapata lesz.
A Malév SC a hazai csapat október 30 (kedd) 20:00.
Az időpont egyeztetés alatt.

Hepp Kupa második forduló:
Malév SC - Dunaharaszti MTK  78 - 73 ( 23-19, 20-15, 9-21, 26-18, )
Excel statiszitka is!

Zuglói Sasok - Malév SC 62-81 (15-12, 17-32, 14-17, 16-20, )

 

Tisztelt Sportolók, Szülők és Szurkolók!

Kérjük támogassa adója 1%-val az alapítványunkat!

Alapítvány neve:
Alapítvány az Ifjúság Egészséges Testi és Lelki Fejlődéséért
Adószám:
18172966-1-43
Számla szám: 659  00  200 -  570  000  20

Szívesen fogadjuk az alapítvány számlájára átutalt adományokat!

Adakozásait előre is köszönjük!

A kuratórium tagjai

Csoport megnevezés

A mérkőzésnaptárban használt rövidítések és megfelelői a következők:

KK = Kenguru Kupa (U11)

FSB = Fiú Serdülő Bajnokság

FKA = Fiú Kadet Bajnokság

FJB = Fiú Junior Bajnokság

FB = Férfi Bajnokság

F2KA = Férfi NBII Bajnokság