Malév SC Kosárlabda Szakosztálya

 

 

Eredmények:

Malév Zsiráfok - Óbudai Reménységek 33-27     Gödi SE Farkasok - Malév Zsiráfok 16-41  
         
Cservári Márk 1   Cservári Márk 10
Csontos András 4   Csontos András 3
Dóczy Ákos 1   Dóczy Ákos 1
Kaltenecker Szabolcs 2   Fejes Marcell 1
Keresztesi Botond 9   Kaltenecker Szabolcs 2
Kmetty Ákos 6   Keresztesi Botond 10
Kolláth Koppány 2   Kmetty Ákos 2
Lestyán-Goda János 2   Kolláth Koppány 2
Mézinger Ádám 6   Lestyán-Goda János 6
      Mézinger Ádám 4

BEAC Kobak - Malév SC 52-86
(16-21, 14-23, 7-28, 18-14,)
Bibity Norbert 16/3 (1/2), Viczián István 8 (2/3), Pápai Balázs 4,
Kincses Dániel 10/3 (3/4), Sebestyén Zsolt 34 (8/11),
Cs: Esék Tamás 5/3, Tóth Viktor -, Katona Ferenc 5 (1/2), Stájer Péter 4 (2/2),
Az első negyedben lagymatag játékkal rukkoltunk elő, de így is vezetést szereztünk.
A második részben jól védekeztünk, a lepattanók is sorra a miénk volt
és jó dobó százalékkal már nagy volt az előnyünk.
A második félidőben nagyon jól ment a játék, sok indításból dobtunk gólokat
és tetemes lett a különbség.
Az utolsó részt rosszul kezdtük 13:4-el fordultunk a végjátékba,
de megráztuk magunkat és az ellenfél már nem tudott pontot dobni.
A győzelem nem forgott veszélyben.

Malév SC - GEAC - Szent István Egyetem 56-74 (4-23, 19-18, 9-17, 24-16,)

Darazsak Old Boys - Malév SC 68-55 FB eredmények itt!

NB 2 Malév SC eredmények részletesen itt!

FSB MAFC/B - Malév Kobrák 50 - 113 részletesen itt!

FJB Malév SC - SZPA-HSE 62 - 89 részeltesen itt!

FKB Malév SC - MAFC/A 85 - 57 részletesen itt!

FSB Malév Kobrák - Zuglói Sasok 110-28 részletesen itt!

FKB Újpest MT - Malév Kobrák 64 - 61 részletesen itt!

FJB Újpest MT/B - Malév SC 89 - 40 részltesen itt!

 

 

Kiss Lenke KS/B - Malév Kobrák 35 - 82
(5-20, 16-25, 5-25, 9-12,)
Bíró Levente 17 (3/7), Csöbör Bálint 34/6, Bíró Balázs 4,
Budai Bence -, Garamszegi Marcell 13/3 (0/2), Solti Máté -,
Baranyai Zsombor 2, Varga Ármin 12 (2/4), Majzik Máté -,

Budafok KK - Malév SC 61 - 46
(19-11, 18-8, 17-18, 7-8,)
Bartha Sebestyén -, Bengyel Máté 10 (0/1), Hegyi Gergő -,
Nagy Ádám -, Száraz Ádám 19 (5/6), Egervári Márton 4,
Králik Csaba 11 (1/6), Orosz Levente -, Kraller Máté 2 (0/2),

 

KLKS - Malév SC 94 - 22
(33-7, 32-4, 21-10, 8-6,)
Szabó Bence 12 (0/2), Beer Botond 2, Boris Milán 2,
Száraz Ádám 4 (4/6), Császár Máté 1 (1/2), Kósa Dominik 2,
Soós Levente 4 (0/2),

Malév Kobrák - Budapesti Honvéd/B 116 - 33
(38-6, 21-11, 36-8, 21-8,)
Molnár Zsombor 11 (1/4), Harsányi Bence 8 (2/5), Varga Ármin 42 (2/4),
Baranyai Zsombor 14, Solti Máté 2, Garamszegi Marcell 18 (0/2),
Popovics Marcell -, Máté Gergely 11 (1/3), Majzik Máté 4 (0/3),
Tarnai András 2, Szászvári Márk 4,

Zsíros Akadémia Kőbánya/2006 - Malév Kobrák 25 - 122
(0-34, 9-23, 6-36, 10-29,)
Majzik Máté 6, Harsányi Bence 12 (0/2), Molnár Zsombor 8,
Varga Ármin 46 (0/2), Tarnai András 10, Baranyai Zsombor 6,
Solti Máté 7 (1/2), Garamszegi Marcell 19/3, Máté Gergely 6,
Popovics Marcell 2,

Malév Kobrák - Mafc Kosársuli 41 - 79

 

 




Malév Zsiráfok U12 Csapata! Innen letőlthető!

U12 oldal itt!

Kiss Lenke KS/A - Malév SC 86 - 43

Malév SC - Kaszások Akadémia 56 - 67

Malév Kobrák  - Budafok 46 - 89

Budafok - Malév Kobrák 65 - 78

BLF Palota - Malév Kobrák 100- 35

Tisztelt Sportolók, Szülők és Szurkolók!

Kérjük támogassa adója 1%-val az alapítványunkat!

Alapítvány neve:
Alapítvány az Ifjúság Egészséges Testi és Lelki Fejlődéséért
Adószám:
18172966-1-43
Számla szám: 659  00  200 -  570  000  20

Szívesen fogadjuk az alapítvány számlájára átutalt adományokat!

Adakozásait előre is köszönjük!

A kuratórium tagjai

Csoport megnevezés

A mérkőzésnaptárban használt rövidítések és megfelelői a következők:

KK = Kenguru Kupa (U11)

FSB = Fiú Serdülő Bajnokság

FKA = Fiú Kadet Bajnokság

FJB = Fiú Junior Bajnokság

FB = Férfi Bajnokság

F2KA = Férfi NBII Bajnokság